Вишиванка — це броня, яку ми одягаємо на серце

У четвер, 21 травня, начальник Бехтерської сільської військової адміністрації Олексій Баткалов разом із колективом адміністрації та комунальних установ долучилися до всеукраїнського флешмобу з нагоди Дня вишиванки. Місцем для нашої зустрічі став пам’ятник Тарасові Шевченку в Миколаєві — символічне місце сили для кожного українця.
Ми вдягли наші вишиванки, щоб підтвердити свою незламність. Це наш спосіб сказати, що ми пам'ятаємо своє коріння, поважаємо свої традиції та продовжуємо працювати для майбутнього.
Дякуємо всім, хто сьогодні разом з нами демонструє єдність. Ми віримо в нашу Перемогу і робимо все для того, щоб якнайшвидше повернутися додому.
Зі святом! Україна — понад усе!