Розпорядження та накази начальника військової адміністрації

З днем працівників освіти !!!

Дорогі наші освітяни, від щирого серця кажу Вам велике спасибі за безцінну працю і старання, за добре, щире серце, за вашу завзятість і незламний оптимізм. Ви - той маяк, який допомагає учням не загубитися у величезній країні науки і веде їх за собою второваною дорогою. Спасибі за Ваше терпіння і відданість справі, за здатність ділитися своїми знаннями з іншими, спасибі, що приділяєте нам свій час, за те, що даруєте нам свій талант і переживаєте за наше майбутнє, намагаючись зробити його світлим та визначним. Миру, Перемоги!

15:16:19 01.10.2023

Дня пам'яті захисників України

29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

14:43:07 29.08.2023