Дата: 18.09.2018 17:46

7-8 червня 2018 року голова Бехтерської ОТГ  Бурак Михайло Іванович відвідав м.Тульчин Віницької області, де приймав  участь у Другій всеукраїнській конференції «Культурні та креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території», яка відбулася за участю  прем'єр міністра України В.Б. Гройсмана, та міністра культури  України Є.М.Нищука. На конференції були  представленні проекти з популяризації культурного надбання невеликих міст країн Європейського Союзу, Східного партнерства та України, а також напрацювання рекомендацій щодо використання історико-культурного туристичного ресурсу міст як чинника економічного розвитку у рамках децентралізації.