Програма Активні Громадяни

Дата: 19.09.2018 11:41

Програма #АктивніГромадяни (#ActiveCitizensUkraine) - це, перш за все, неймовірна можливість, неймовірних знайомств!

Програма Активні Громадяни - це рушійна сила для громадського об'єднання!

Активні Громадяни - це формування світогляду, відродження забутого, розбудова нового!

Остані два дні (14.09-15.09.), що, до речі, пройшли в рамках Фестивалю Активних Громадян від Британської Ради (#BritishCouncilUkraine) - це фантастична можливість здобуття нових знайомств, обміну досвідом та спільне сприяння соціальним змінам на краще!

Нам пощастило отримати таку нагоду - увійти в число тих 11-ти відібраних громад Херсонської області та розпочати заплановану реалізацію проекту спільно з учасниками фестивалю - активістами та волонтерами з усієї України!

Наші любі гості, наші здобуті друзі, учасники Всеукраїнського фестивалю, хочется подякувати вам ще раз за подаровану можливість отримати нові знання для нашої Об'єднаної горомади!
Бехтерська молодь, опромінена зарядом вашої позитивної енергії?, вже в пошуках нових цікавинок та проектів))

Дякую небайдужій частині нашого населення, за переймання та підтримку!)

І головне (!) Велика Подяка організаторам та координаторам #ВсеукраїнськогоФестивалюАктивнихГромадян !
Це було круто!

Залишаємось на зв'язку та до нових зустрічей!

Блакитна Владислава, інспектор по розвитку територій та інвестицій Бехтерської сільської ради.