Роботу над проектом соціальної дії розпочато!

Дата: 03.10.2018 16:32

Фото без описуРоботу над проектом розпочатоПерший крок – створення «Штабу Активних Громадян» (далі ШАГ) - зроблено!

Зустріч відбулася у соціальному анти кафе, з числа представників ініціативної групи, органів місцевого самоврядування, ГО «Здоров’я громади», бюджетних установ, бізнесу.

«Мозкові штурми» ШАГу вже узгодили та розподілили ряд завдань, які допоможуть забезпечити організоване проведення комплексу заходів з реалізації проекту.

Нагадую, що у двох селах ОТГ – Бехтерах і Олексіївці, є алея та парк, як потенційне місце для дозвілля, але їх занедбаність та відсутність освітлення – це значна перешкода!

Реалізація проекту "Від перешкод до перемоги у громади спільні кроки!" допоможе вирішити дані проблеми та відновити славетні місця, створивши умови для  відпочинку населення на свіжому повітрі.

Завдяки плідному діалогу, група ШАГу дійшла висновку, що дана соціальна ініціатива допоможе Бехтерській об’єднаній територіальній громаді вирішити ряд питань:

• створити і впровадити успішну модель відновлення історично значимих об’єктів;
  • облаштувати кемпінгову зону відпочинку та дозвілля, привернувши увагу молоді до здорового способу життя, занять фізкультурою та спортом;
  • наголосити на існування існуючих шляхів збереження і відтворення цілісності навколишнього середовища, за рахунок встановлення автономних вуличних ліхтарів на сонячних батареях на Алеї ім.М.М.Суботи.

Проект реалізується при підтримці Фонду «Об’єднання» в рамках Школи Community Mapping, що фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки та за співфінансування місцевих жителів і місцевого бюджету.

Блакитна Владислава