День села

Дата: 16.10.2018 13:37

12 жовтня 2018 року жителі села Бехтери гучно та весело відсвяткували День Села. Зібралось чимало односельчан, гостей. Усіх від щирого серця привітав сільський голова Бурак Михайло Іванович та запрошені гості засновник Благодійного фонду, депутат Херсонської обласної ради - Рищук Євген Миколайович, голова Спілки жінок Херсонщини - Ніколаєва Ірина.
Святкове дійство відбувалося в центрі села біля будинку культури. Святкування розпочалося шкільним ярмарком, на якому були представленні різні смаколики. Проводилась розважальна програма «Спортивний калейдоскоп» в якій відбулися показові виступи учасників місцевого «фітнес-центру»(керівник Краснова Анастасія),змагання з футбольного дриблінгу (керівник Лиховид Олександр), групи (керівник Альохіна Антоніна).Захоплюючі змагання були з волейболу – команда Стріли(капітан команди Калашніков Віктор) та Пупси(капітан Кондратенко Антон).Справжнім сюрпризом стала участь у змаганнях збірної команди вчителів Олексіївської та Бехтерської шкіл «Живчик» (капітан команди Юрій Ошурко). Клуб «Геркулес» (керівник заслужений майстер спорту, чемпіон світу і України з гирьового спорту Рагушенко В.Ф.) приготував сюрприз для нашої громади – встановлення спортивно-гирьового рекорду серед дітей :Даніелла Соколянська(870 р.), Богдан Бобуєк(768 р.). та отримали свідоцтва державного зразка. Після завершення спортивних змагань відбулося відкриття « Інтерактивної кімнати-музею» де зібрано експонати, які являють собою культурно-історичну спадщину нашої громади.
Своїми виступами нас порадували місцеві зірки гурт «Розмай», «Журавка» та «Кумоньки» і запрошений гурт «SONRISE» з м.Олешки.
З нагоди свята до дня захисника Вітчизни учасникам АТО було надано матеріальну допомогу. Бондаренка А.С., Ілієва В.Д., Мазуркевич В.М., Матвєєва Ю.А.,Скорик Д.С.,Кибалка С.Г. нагороджено відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції.
Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання!Фото без опису

Фото: Блакитна Владислава