Підтвердження звання "народний ансамбль"

Дата: 29.10.2018 10:39

27 жовтня 2018 року на базі Скадовського районного будинку культури ім.Т.Г.Шевченка відбувся щорічний обласний конкурс"Пісенна веселка Херсонщини". Мета заходу підвищення виконавчої майстерності ансамблів народної пісні, популяризація виконавської культури ансамблів,залучення широких верств населення до пісенної творчості.Народний ансамбль народної пісні "Журавка" та  народний ансамбль народної пісні "Кумоньки" прийняли участь у даному заході.Ціллю поїздки ансамблів було підтвердження звання "народний ансамбль". Колективи блискавично "захистилися,дарували свої пісні глядачам залу, несли людям  міцну енергетику української народної пісні. Вітаємо колективи та керівників Копцевич Вікторію Миколаївну та Галімурку Руслану Михайлівну з черговою перемогою. Учасникам бажаємо міцного здоровя, натхнення,довгих років життя !!!