Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2018 11:00

Багата на таланти Українська земля! Споконвіку музика і танець, пісня і слово йдуть пліч-о-пліч,  даруючи піднесений настрій та життєві сили, зберігаючи народне надбання минулого, збагачуючи культуру майбутнього!

Та не можливим став би розвиток творчого потенціалу нашої країни без щоденного внеску працівники культури, аматорів та майстрів народного мистецтва, фахівців з художньої творчості, бібліотекарів, викладачів мистецьких навчальних закладів.

Це ті, що дарують нам свято та посмішку, незважаючи на втому чи негаразди! Ті, що плекають любов до духовного, роблять людину особистістю, звеличують рідну Україну! Це майстри слова, невичерпної енергії та яскравих ідей!

Ви, працівники культури та майстри народного мистецтва, заслуговуєте на слова щирої вдячності! Дозвольте від усього серця привітати вас з нагоди професійного свята!

Бажаємо міцного здоровя, творчого натхнення, величних ідей!

Яскравих світанків, зоряних вечорів!

Нехай кожен день буде сповнений добром, щастям та миром!