Метеорологічні застереження по території України

Дата: 11.12.2018 13:42

Як повідомляє УкрГідрометцентр, найближчим часом в Україну увірветься активний циклон.

11 грудня, вночі та вранці, майже по всій Україні очікується туман, видимість 200-500 м, у південних та східних областях місцями ожеледиця. В день у Приазов'ї прогнозується сильний дощ, на півдні країни пориви вітру 15-20 м/с.

У середу, 12 грудня, синоптики прогнозують, що циклон охопить негодою більшість України.                                                                                                                                                 Зокрема, у Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях передбачається сильний сніг, хуртовини, з поривами вітру 15-20 м/с та приростом снігового покриву 12-20 см.                                         У Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Дніпропетровській областях циклон охарактеризується сильними опадами, переважно у вигляді дощу.

13 грудня в Україні (крім східних областей, Прикарпаття та Закарпаття) пройде невеликий сніг. На дорогах країни ожеледиця.

У зв’язку зі станом погоди, можливе погіршення самопочуття, поява мігрені та стрибки артеріального тиску.