Учні Бехтерської громади відвідали виставу «Можливо, це було насправді?»

Дата: 21.12.2018 09:58

Напередодні новорічних свят, діти-активісти з художньої самодіяльності Бехтерського СБК отримали заохочувальний подарунок у вигляді запрощення до казки.

Учні Бехтерської громади відвідали соціальний показ танцювально-акробатичної вистави «Можливо, це було насправді?», за мотивами Е.Т.А. Гофмана «Лускунчик», що відбувся за сприяння Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука та ГО «Спілки жінок Херсонщини», у кіноконцертному залі «Ювілейний» міста Херсон.

Відчуття дива, магії та віри у добро огорнуло глядачів з перших хвилин, та не полишало їх ще задовго після закінчення вистави.

Заряд незабутніх емоції – це саме те, що необхідно кожному, від дитини до дорослого, особливо в зимовий час.

Організаторами казки стали автори-постановники виставиСімейний центр "PRIDE" та студія спортивного танцю на пілоні "Kostrikova Pole Sport".

*Фотоматеріали узяті з сайту Спілка жінок Херсонщини.