"Профілактика раннього виявлення та ефективного лікування онкозахворювань"

Дата: 06.03.2019 11:37

Онкологічна патологія, як ніяка інша, може викликати страх та розпач одночасно. Хвороба, що змушує статистику невпинно зростати та міцно триматися за почесне друге місце серед причин смертності серед українців.

Понад 30% усіх випадків онкологічних захворювань діагностується на пізніх стадіях.

За словами доктора Крістофера Вайлда, директора Міжнародного агентства з вивчення раку (IARC), незважаючи на видатні успіхи в галузі онкології, сьогодні, на жаль, проблема раку не вирішена, головний пріоритет – запобігання і раннє виявлення ракових захворювань.

Саме раннє виявлення та своєчасне лікування допомогло багатьом країнам досягти вражаючих результатів у цій хоробрій боротьбі.

Фото без описуФото без опису

Відповідно до оприлюднених даних Всесвітньою організацією охорони здоров’я, приблизно третина випадків смерті від раку відбувається за рахунок захворювань, зумовлених 7 основними факторами ризику:

• тривалий час перебування на сонці (провокує всі основні типи раку шкіри. Перед виходом на сонце використовуйте сонцезахисні засоби);
  • низький рівень фізичних навантажень (оберіть вид фізичної активності, який буде Вам до вподоби);
  • недостатня кількість вживання овочів та фруктів;
  • вживання тютюну (22% онкохворих людей у світі помирають від раку, який виник внаслідок куріння);
  • вживання алкоголю (вживання алкоголю може викликати щонайменше 7 видів раку);
  • невідповідальність по відношенню до профілактики та лікування інфекційних хвороб;
  • не своєчасні профілактичні огляди і обстеження.

Вдумайтеся, щодня більше сотні нових випадків раку можна уникнути!

І пам’ятайте, що рак – не вирок, він виліковний у більшості випадків, якщо діагностувати хворобу на ранніх стадіях.