Дата: 25.03.2019 08:59

16 березня 2019 року у с. Долматівка Голопристанського району у спеціалізованому залі вільної боротьби була проведена Відкрита першість комунального закладу «ДЮСШ з вільної боротьби» Херсонської обласної ради серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження.

У змаганнях взяли участь команди КЗ ДЮСШ з вільної боротьби м. Херсона, м. Нова Каховка, смт Чаплинка, с. Бехтери, с Долматівка, Бериславської РК ДЮСШ ім. В.К. Сергеєва, Голопристанської ДЮСШ, ДЮСШ «Таврія» м. Нова Каховка, ДЮСШ-3 м. Херсона, ДЮСШ «Спартак» ХМР, ДЮСШ Новотроїцького району, ДЮСШ Каховської МР. Всього взяли участь 114 спортсменів.

Переможцями у вагових категоріях:
Іванченко Оксана 3 місце 39 кг.
Маркович Катерина 3 місце 39 кг.
Білута Аліна 3 місце 36 кг.
Диня Віталій 3 місце 36 кг.
Семенов Едуард 3 місце 38 кг.

Вітаємо наших переможців!Фото без опису