У Бехтерській об’єднаній територіальній громаді провели вуличну акцію «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я!»

Дата: 15.05.2019 13:33

До тижня репродуктивного здоров’я та з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо важливості відповідального відношення до ролі батьківства, комунальною установою «Бехтерський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» було проведено інформаційну вуличну акцію «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я!».

Під час акції, соціальні працівники установи, проінформували місцевих жителів про проблему збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Підвищили обізнаність населення у питаннях безпечного материнства та усвідомленого батьківства, розповсюджуючи тематичні роздаткові матеріали.