15-го травня Україна святкує Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2019 14:19

Все найкраще, що є на землі, починається з родини – джерела любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня родина в якій панує злагода та мир.

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тому союз сім'ї і держави – необхідна застава процвітання і добробуту його громадян. Благополуччя сім'ї завжди залишатиметься мірилом розвитку і прогресу країни.

Тому, у 1993 році, Генеральна асамблея ООН прийняла постанову, що починаючи з 1994 року 15 травня щорічно відзначатимемо Міжнародний день сім'ї.

Це свято доволі молоде, саме тому конкретних та усталених святкувань поки немає, але одне ми знаємо точно – його варто святкувати в колі родини, саме так, як подобається вам: сніданок в колі родини, спільний перегляд фільму, або смачна вечеря буде чудовим рішенням.

Святкового настрою вам та сімейного добробуту!