Дата: 11.10.2019 09:59

Фото без описуСлужба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя, зверніть увагу, що на території Бехтерської сільської ради проживають національні меншини, які національно-патріотично налаштовані та відповідально відносяться до виконання обов'язків громадянина України.
Сьогодні в Бехтерській громаді відбулися проводи призовника осіннього призову 2019 року Муратова Анара Миколайовича на строкову службу до лав Збройних Сил України. Сільський голова М.І.Бурак та працівники сільської ради,привітали і побажали юнаку міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.