Результати конкурсної комісії

Дата: 24.12.2019 10:04

ПРОТОКОЛ №2

засідання конкурсної комісії  Бехтерської сільської ради

23.12.2019                                                           час проведення : 09-00

С.Бехтери

Приміщення Бехтерської сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області .

СЛУХАЛИ : 1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області .

За результатами конкурсної комісії до участі у конкурсі допущено Лисак О.В. – єдиного кандидата на посаду , яка подала заяву та наполягала на участі у конкурсі.

Секретар комісії ознайомив кандидата на заміщення вакантної посади головного бухгалтера Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  з порядком проведення іспиту.

Лисак О.В.                     білет   - 12                оцінка   -   23

Виступили:

Голова  конкурсної комісії, яка повідомила членів конкурсної комісії та претендента на заміщення вакантної посади про результат іспиту. За результатами ознайомлення з відповідями  кандидат на заміщення вакантної посади успішно склала іспит .

На підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту кандидат показав свої знання законодавства  .

Хто за те , щоб вважати переможцем конкурсу на посаду головного бухгалтера Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Лисак Олександу Володимирівну.

конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Лисак Олександру Володимирівну .  Рекомендувати сільському голові  призначити її  на відповідну посаду.

ПРОТОКОЛ №3

засідання конкурсної комісії  Бехтерської сільської ради

23.12.2019                                                 час проведення : 11-00 год.

с.Бехтери

Приміщення Бехтерської сільської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області .

СЛУХАЛИ : 1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу  соціального захисту населення та охорони здоров’я Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області .

За результатами конкурсної комісії до участі у конкурсі допущено Мельничук Л.П.  – єдиного кандидата на посаду , яка подала заяву та наполягала на участі у конкурсі.

Секретар комісії ознайомив кандидата на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  з порядком проведення іспиту.

Мельничук Л.П.                     білет   - 8     оцінка      -   20

Виступили:

Хто за те , щоб вважати переможцем конкурсу на посаду головного бухгалтера відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Мельничук Любов Петрівну.

конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Мельничук Любов Петрівну  .  Рекомендувати начальнику відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я призначити її  на відповідну посаду.

ПРОТОКОЛ №4

засідання конкурсної комісії  Бехтерської сільської ради

23.12.2019                                                           час проведення : 14-00

С.Бехтери

Приміщення Бехтерської сільської ради .

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера відділу  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області .

СЛУХАЛИ : 1. Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу  освіти, культури, сім’ї, молода та спорту Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області .

За результатами конкурсної комісії до участі у конкурсі допущено Чайкун О.В.   – єдиного кандидата на посаду , яка подала заяву та наполягала на участі у конкурсі.

Секретар комісії ознайомив кандидата на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу освіти, культури, сім’ї, молода та спорту  Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  з порядком проведення іспиту.

Чайкун О.В.                  білет   -       3    оцінка  -   24

Виступили:

Хто за те , щоб вважати переможцем конкурсу на посаду головного бухгалтера відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Чайкун Оксану Василівну .

конкурсна комісія ВИРІШИЛА:

1. Вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера відділу  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  Виконавчого комітету Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області Чайкун Оксану Василівну   .  Рекомендувати начальнику відділу освіти, культури,сім’ї, молоді та спорту прийняти  її  на відповідну посаду.