Бехтерська громада
Херсонська область, Скадовський район

Статистика щодо травмувань працівників у 2019 році та соціальний захист Фондом застрахованих осіб.

Дата: 05.02.2020 14:06
Кількість переглядів: 224

   Декретні виплати від Фонду зросли на 5,6 % за підсумками року

  Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Олешківського відділення управління Фонду соціального страхування України у 2019 році зріс на 5,6 %. Він склав 191,77грн. за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.  За оперативними даними упродовж минулого року відділення профінансувало 5219,103 тис. грн. допомоги по вагітності та пологах для 216 жінок.                                                                                                                                                                                                                                    

Зазначимо, на виплату допомоги  по тимчасовій втраті працездатності  і по вагітності та пологах Фондом направляються всі наявні ресурси.                        Для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Фонд перераховує допомогу на підставі отриманої від роботодавця заяви-розрахунку.

Середньоденний розмір лікарняних збільшився на 23,8%                             За підсумками 2019 року середньоденний розмір допомоги за лікарняними від Олешківського відділення управління ВД ФСС України в Херсонській області  склав 263,21 грн  за кожен день хвороби. Це на 23,8% більше, ніж у 2018 році. Загалом у минулому році на фінансування допомоги з тимчасової втрати працездатності відділенням було направлено 7476,091тис. грн. Виплати отримали 2367 працюючих.                                                                      Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання одного з таких страхових випадків:                                                                                                                          --                             

                 -тимчасова непрацездатність внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві;                                                  

                        -необхідність  догляду за хворою дитиною;

                        -необхідність  догляду за хворим членом сім»ї;

                -догляду за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною;

                        -карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби;

                        -тимчасового переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижче оплачувану роботу;

                        -протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства;

                  -перебування на лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

           Статистика щодо травмувань працівників у 2019 році та соціальний захист                

                                                     Фондом застрахованих осіб.

 

За підсумками 2019 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 4 тисячі 394 потерпілих від нещасних випадків на виробництві. Це на 411 осіб менше, ніж за підсумками 2018 року. Водночас, кількість смертельно травмованих зросла порівняно з 2018 роком на 60 осіб та становить 440 випадків.

Олешківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області постійно співпрацює з керівниками і службами охорони праці  підприємств, установ та організацій з питань проведення якісної профілактичної роботи  із попередження нещасних випадків та  професійних захворювань під час виконання працівниками посадових обов’язків та виробничих завдань.

У 2019 році Олешківським відділенням Фонду зареєстровано 12 нещасних випадків, з них 6 випадків    визнано такими, що пов’язані з виробництвом, розслідування  2 нещасних випадків з поважних причин не завершене.  У цих випадках травмовано 11 осіб, з них 4 особи травмовано смертельно. У порівнянні з 2018 роком випадків, пов’язаних з виробництвом, сталося на 1  менше. Але потерпілих із смертельним наслідком зареєстровано на 4 особи більше.

Застраховані особи, які отримали травмування на виробництві, мають право на соціальний захист від Фонду, а саме наступні виплати:

  1. допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;
  2. одноразову допомогу у зв’язку зі стійкою втратою професійної працездатності або смерті потерпілого;
  3. щомісячну виплату потерпілому у разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;
  4. страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижче оплачувану роботу;
  5. щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;
  6. відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням.

            Крім того, у разі настання страхового випадку, за кошти Фонду здійснюються надання медичних і соціальних послуг. Зокрема, фінансуються лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров’я або упродовж усього життя потерпілого у разі визначеної в цьому потреби, проходження курсу реабілітації на базі санаторно – курортних закладів, проведення досліджень, здійснення оперативних втручань, ендопротезування, протезування, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь