ГОЛОПРИСТАНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Дата: 26.08.2020 14:54

ГОЛОПРИСТАНСЬКИЙ  МІСЬКРАЙОННИЙ  ЦЕНТР

ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Відповідно до п.4 ч.3 ст.50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавець (у тому числі й фізична особа – підприємець, яка використовує працю найманих працівників) зобов’язаний подавати до територіальних центрів зайнятості дані про наявність вільних вакансій, у тому числі й призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, - звіт за формою №3-ПН (Інформація про попит на робочу силу (вакансії)). Термін подання форми №3-ПН  - не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Датою відкриття вакансії вважається наступний день після створення робочого місця.

Роботодавці мають можливість подавати вакансії через електронний кабінет роботодавця https://www.dcz.gov.ua/cabinet попередньо отримавши логін та пароль в найближчому центрі зайнятості.