Звернення  сільського голови Бурака М.І. до громади села Залізний Порт

Дата: 11.02.2021 16:23

Звернення  сільського голови Бурака М.І.

до громади села Залізний Порт

Шановні жителі села Залізний Порт, в моїй роботі завжди в пріоритеті є діти.  Питання забезпечення добробуту дітей дошкільного віку та школярів  в Бехтерській громаді вирішуються першочергово.

Наше завдання  - надати дітям села Залізний Порт гідні умови для отримання дошкільної освіти.

Сьогодні до сільської ради надійшло колективне звернення  в якому мають місце звинувачення виконавчого комітету Бехтерської сільської ради та мене особисто як голови в свідомій бездіяльності, яка затягує відкриття садочку, з метою направлення коштів на заклади інших сіл.

Я вважаю, що найперше, ми всі повинні дбати про безпеку дітей. Саме тому хочу вас ознайомити з діями, які вживаються сільською радою щодо забезпечення відкриття комфортного, безпечного закладу.

З 16 січня 2021 року після огляду об’єкту будівництва, враховуючи  недоліки,  виконавчим комітетом надіслано листи для врегулювання ситуації, що склалася з об’єктом.

06 лютого 2021 року була проведена робоча зустріч щодо відкриття та початку роботи закладу.

Створена робоча група з забезпечення виконання заходів щодо відкриття та початку роботи ЗДО «Морська перлинка».

Готується відповідний проект рішення для розгляду на черговому засіданні постійної комісії, щодо розподілу залишків вільних коштів, що склалися на 01.01.2021 року та направлення їх для забезпечення роботи закладу у 2021 році.

Проводиться збір документів для отримання ліцензії на початок роботи закладу дошкільної освіти «Морська перлинка».

Ознайомитися з актом, листами можна за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1VhnqPWd0QZocTszPvpSc62ln_sVQpgAK?usp=sharing