Увага! Військові навчання!

Дата: 21.09.2021 15:56

Увага! Військові навчання!

На протязі вересня-жовтня 2021 року р рамках підрозділів морської піхоти Збройних Сил України сплановано проведення стратегічного навчання  за участю іноземних держав, яке буде проводитися на території Херсонської області.

Просимо населення дотримуватися заходів безпеки в місцях проведення навчання та зберігати спокій.

Нагадуємо про відповідальність за ведення фото- та відеозйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроби проникнення на їх територію.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.