Українська армія отримала від платників податків Херсонщини понад 256 мільйонів гривень

Дата: 22.09.2021 08:10

Українська армія отримала від платників податків

Херсонщини понад 256 мільйонів гривень

За січень-серпень 2021 року платники податків Херсонщини перерахували до державного бюджету 256,3 млн гривень військового збору. За словами в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, цей показник перевищив минулорічний на більш як 53 млн гривень або 26%.

Середньомісячні надходження військового збору по області складають 32  млн гривень.

Наразі відзначається стабільна динаміка надходжень податку на підтримку українського війська від представників усіх сфер економіки нашого регіону.

Оскільки військовий збір сплачується з легальних доходів громадян, то визначним фактором такої позитивної динаміки є розширення кола платників цього збору за рахунок проведення рейдів щодо обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та індивідуально-роз’яснювальної роботи з роботодавцями і найманими працівниками.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

1. На обліку в податковій службі Херсонщини перебувають

2. 78 тисяч платників податків

Як повідомили в управлінні електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 1 вересня 2021 року на обліку в органах податкової служби регіону перебувають 78 039 платників податків. Це на 1414 платників більше, ніж на початок року.

Із загальної кількості суб’єктів господарювання 33 734  – юридичні особи, 44 305 – фізичні особи – підприємці. На початок року 33 816 господарюючих суб’єктів мали статус юридичної особи, а 42809 підприємців.

Наразі податкова служба максимально використовує електронний формат спілкування. Станом на початок вересня поточного року 78% платників Херсонщини вже звітують засобами e-mail. Крім того, значна частина адміністративних послуг теж реалізується в електронному форматі.

Варто додати, що для подання звітних документів в електронному вигляді необхідно отримати ключ електронного цифрового підпису в будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Більш детальна інформація – в Центрах обслуговування платників, за телефоном 0800 501 007 або за посиланням: https://acskidd.gov.ua.

Підпишіться на сторінку Державної податкової служби України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!