Бехтерська громада
Херсонська область, Скадовський район

ПРОГРАМА «БАТЬКИ ЗА РАННЄ ВТРУЧАННЯ В УКРАЇНІ»

Дата: 12.11.2021 08:58
Кількість переглядів: 426

Національна Асамблея людей з інвалідністю України, за участі та підтримки Міжнародної громадської організації HealthProm (Лондон) та Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» започаткувала та впроваджує Програму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Батьки мають відігравати і відіграють ключову роль у здійсненні необхідних реформ, які дозволять дітям з інвалідністю та особливими потребами мати «кращий старт» в житті.

Програма спрямована на підтримку недержавних організацій (НДО), якими керують батьки (або які створені батьками) дітей з інвалідністю («батьківські» НДО) та активних батьків дітей з порушеннями розвитку та/або інвалідністю в їх участі в процесах розробки та впровадження системи раннього втручання в Україні.

В рамках Програми впроваджувалися проекти за фінансування ЕС, за фінансування уряду Німеччини і за підтримки ЮНІСЕФ, за фінансування Посольства Великої Британії, Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Нідерландів в Україні.

Відповідно до визначення Європейської Асоціації Раннього Втручання (Eurlyaid):

«Раннє втручання представляє собою заходи, орієнтовані на розвиток дитини раннього віку, а також на супровід батьків цієї дитини, які здійснюються безпосередньо після визначення стану та рівня розвитку дитини. Раннє втручання спрямовано як на дитину, так і на батьків, родину та її соціальне оточення».

Важливо підтримати та поєднати наші зусилля з усіма учасниками процесу розробки політики раннього втручання, серед яких Національна рада з питань раннього втручання, національні та міжнародні установи й організації, Представництво Європейського Союзу в Україні, Представництво ЮНІСЕФ в Україні, а також професіонали та спеціалісти, що підтримують ідею раннього втручання та розбудовують відповідну систему в Україні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь