ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Дата: 05.01.2022 13:51

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Не пізніше 1 лютого після звітного року роботодавці м. Гола Пристань та району мають подати до Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню. Порядок подання звіту затверджений Наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 271, зі змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики № 527 від 30.03.2017р.
   Звіт подають підприємства, установи, організації із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб. На фізичних осіб - підприємців, що мають найманих працівників, ця норма не розповсюджується.
   Підприємства, установи, організації із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб мають виконати квоту для працевлаштування ? у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Одночасно, звертаємо увагу роботодавців на те, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (набрав чинності 11.10.2017) були внесені зміни до частини другої статті 14 Закону України «Про зайнятість населення»: «Для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників».

За детальною інформацією звертайтесь до Голопристанського міськрайонного центру зайнятості – відділ взаємодії з роботодавцями Контактний телефон – (05539)21653

до Порядку надання роботодавцями
Державній службі зайнятості інформації про зайнятість
та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії
у сприянні працевлаштуванню (пункт 2.5)

ІНФОРМАЦІЯ
про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20___ рік

Подають

Строк подання

Підприємства, установи та організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб - регіональному чи базовому центру зайнятості, його філіям (за наявності) незалежно від місцезнаходження

Щороку не пізніше 01 лютого після звітного року

Респондент:

Код згідно з ЄДРПОУ / ІПН _________________________________

Найменування: _____________________________________________________________________

Місцезнаходження: __________________________________________________________________

(поштовий індекс, область / Автономна Республіка Крим, м. Київ, м. Севастополь,
____________________________________________________________________________________

(район, населений пункт, вулиця/провулок, площа тощо, N будинку/корпусу, № квартири/офісу)

Телефон: ____________ Факс: _______________ Електронна пошта: __________________________

Назва показників

Код рядка

Кількість, осіб

1

Середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік - усього*

01

Середньооблікова чисельність штатних працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до частини першої статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" (крім осіб з інвалідністю), які працювали на умовах повної зайнятості у звітному періоді*

02

Квота у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників*

03

Середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік - усього**

04

Середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років**

05

Чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти

06

___________

* Заповнюється підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб.

** Заповнюється підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб.

Дата заповнення___ ____________ 20__ року

Керівник (особа, відповідальна

за подання інформації)                 _____________________________        ______________

(прізвище, ім'я, по батькові)  (підпис)