Проєкт Дія.Освіта

Дата: 30.05.2023 22:51

17 травня 2023 року Міністерство цифрової трансформації запустило маштабний проєкт Дія.Освіта.

Відтепер на Дія.Освіта - сотні нових освітніх серіалів: від ландшафтного дизайнера до баристи, від графічного дизайнера до пекаря, від проєктного менеджера до пакувальника. Також на платформі залишаються доступними освітні серіали із цифрової грамотності чи кибербезпеки. Абсолютно всі вони є безоплатними та доступними всім охочим. І завжди такими залишатимуться.

Повний список професій та напрямків можна знайти на порталі https://osvita.diia.gov.ua/ , і цей перелік постійно оновлюється. Після успішного завершення навчання кожен отримає сертифікат, який можна додати до резюме.