Запоріжжя готове прийняти евакуйованих людей з Херсонщини

Дата: 09.06.2023 10:07

Запоріжжя готове прийняти усіх людей з Херсонщини, вимушених покинути свої домівки через терористичний акт, який росія вчинила на Каховській ГЕС.

Про допомогу

Влада Запоріжжя готова забезпечити гуртожитки, є компактні місця проживання і є налагоджена співпраця з шелтерами. А ще є досвід прийому сотень тисяч людей з Маріуполя, Бердянська, Енергодара, Мелітополя, Оріхова та ще цілої низки населених пунктів, які потерпали і потерпають від дій країни-терориста. Поширюйте цю інформацію – міста на Дніпрі мають триматися разом. Зараз у кожного свій фронт, і разом ми обов’язково Переможемо!

Куди звертатися

Мешканців Херсонської області, які планують їхати до Запоріжжя і потребують допомоги та додаткової інформації можуть звертатися за наступними номерами: 1580 зі стаціонарних, або на мобільні: 0617871580, 0504141580, 0676561580, 0952204111, 0672204112.