Благодійна організація Українські сестризаймається евакуацією людей з підтоплених регіонів Херсонщини.

Дата: 09.06.2023 10:12

Благодійна організація Українські сестри

Організація надає допомогу для сприяння законним інтересам бенефіціарів у сферах соціального захисту, соціального забезпечення, прав людини і громадянина, дітей та основоположних свобод, підвищення педагогічної та психологічної культури батьків, розвиток дитячої творчості та формування відповідального, позитивного батьківства, розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах, а також надання адресної благодійної допомоги особам (дорослим та дітям), що потребують допомоги. Організація допомагає одиноким матерям та вагітним жінкам, які опинилися у складній життєвій ситуації. Також, якщо Ви опинились у важких життєвих обставинах, Ви можете звернутися до організації через чат-бот, посилання на який знаходиться нижче.

P.S. Наразі організація займається евакуацією людей з підтоплених регіонів Херсонщини. Херсон і Херсонська область, Правий берег. Є евакуаційні авто, якими можуть вивезти в Київ. А також тих, хто по дорозі з Херсону в Київ. Якщо ви знаходитесь не на затопленому регіоні, але маєте бажання виїхати, ви також можете подати заявку. По приїзду в Київ буде надано все необхідне для вашого комфортного життя. За подробицями писати в дірект або волонтеру в телеграм @gaikaservice Також за номером: 0731032022