Help – Hilfe zur Selbsthilfe відкрили реєстрацію на грошову допомогу постраждалим в результаті повіні у Херсонській області, для подачі заявки на грошову допомогу необхідно заповнити форму за посиланням.

Дата: 09.06.2023 23:14

Help – Hilfe zur Selbsthilfe відкрили реєстрацію на програму з отримання грошової допомоги для господарств, чиє нерухоме майно було пошкоджене або знищене внаслідок бойових дій. Грошову допомогу буде надано домогосподарствам, чиє нерухоме майно було пошкоджено або зруйновано у наслідок бойових дій у Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Донецькій і Луганській областях. Відкрили реєстрацію на грошову допомогу постраждалим в результаті повіні у Херсонській області, для подачі заявки на грошову допомогу необхідно заповнити форму за посиланням.

Посилання на форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSct51TgqglCE-MBs1DCmI950MQfKG28XIebNQEE3TuK_uwp9Q/viewform