Звернення начальника Бехтерської сільської військової адміністрації Скадовського району Херсонської області Олексія Баткалова:

Дата: 28.06.2023 17:38

Радий вітати Вас, шановно громадо, у цей святковий день! Сьогодні Україна відзначає День Конституції!

Конституція України – головний нормативно-правовий акт держави, яким закріплено основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, регулює відносини між державою та суспільством, гарантує права і свободи людини.

Конституція України – наш моральний орієнтир.

Сьогодні, в умовах повномасштабного російського вторгнення і

численних злочинів окупантів, усі ми по новому оцінюємо значення цінностей, закладених у Конституції України. Основний Закон є ядром консолідації Українського народу.

Незмінний упродовж століть цивілізаційний вибір Українського народу ми вкотре відстоюємо у збройній боротьбі проти московської агресії. Московська влада робила і робить спроби присвоїти українську історію, поцупити наші надбання, наших людей, дітей, майбутнє.

Сьогодні громадяни України чинять спротив російському вторгненню. Ми успішно протистоїмо агресору, та кожного дня наближаємо нашу перемогу, ми сильні та єдині, щирі та сплочені, наші серця б'ються вунісон. Зі святом!