З днем знань!

Дата: 01.09.2023 22:28

Привітання з нагоди Дня знань 2023року

Доброго дня, дорогі діти, батьки та освітяни нашої громади. Від щирого серця вітаю Вас, з нагоди початку нового 2023-2024 навчального року – Днем знань. Приємно зазначити, що незважаючи на всі складнощі воєнного стану, в умовах повномасштабного вторгнення військ російської армії в Україну та тимчасової окупації всієї території Бехтерської громади, ми усі разом продовжуємо освітній процес у закладі нашої рідної громади, не полишаючи надії на світле майбутнє та ПЕРЕМОГУ нашої держави у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

Особливим і, безперечно, визначальним цей день стане для наших першокласників, які вперше ступлять на шлях до загадкової та чудової країни Знань. Не менш важливим він є й для одинадцятикласників, яким скоро доведеться обирати стезю у доросле життя, де будете втілювати отримані знання, уміння та навички у розбудові та відновленні нашої вільної та незалежної неньки України. Яким буде Ваш вибір – залежить тільки від Вас. З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну, напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Тож, бажаю Вам усім міцного здоровя, успіхів та наснаги. Божого благословення та здійснення мрій. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою!

Відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту Виконавчого комітету Бехтерської сільської радиФото без опису