Податкова інформує

Платники земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності

13:34 14.01.2022

Податкова інформує

Соціальна допомога по вагітності та пологах не підлягає оподаткуванню військовим збором

13:33 14.01.2022

10:26 14.01.2022

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про спадкування майна дитиною: особливості оформлення та прийняття спадщини.

10:44 12.01.2022

Про тимчасове припинення електропостачання

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території Вашого органу місцевого самоврядуваня.

08:33 06.01.2022

08:02 06.01.2022