Бехтерська громада
Херсонська область, Скадовський район

Дата: від до Скинути

ГО «Десяте квітня» запускає безкоштовну гарячу лінію з юридичної, соціальної та психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

12:27 09.06.2023

Благодійний фонд “Peace for the future (Мир майбутньому)”‎ приймають заявки на евакуацію з Лівого та Прого берегу Херсонщини, що постраждали від підтоплення. Заявки залишайте у Телеграм каналі: https://t.me/helpnova. Обов’язково укажіть: геолокацію, кількість людей, чи є тварини та їх кількість, вік та стан людей (лежачі, зневоднені тощо), контактний номер (якщо є).

10:38 09.06.2023

Благодійний фонд “Support Kherson” забезпечує підтримку херсонцям, які проживають на деокупованій Херсонщині, та тим хто, виїхав у більш безпечні райони України. Фонд проводить виїздні точки видачі у Херсонскій області. В Києві для підтримки ВПО працює штаб волонтерів. Організація надає продуктові набори та гігієну за попередньою реєстрацією. Для реєстрації потрібно заповнити форму. Після обробки Вашої заявки чекайте на сповіщення з датою, адресою та часом отримання гумдопомоги у месенджері Telegram від внутрішньої системи фонду.

10:29 09.06.2023

Продуктова допомога евакуйованим херсонцям в наслідок повіні, у Черкасах

Відкрито реєстрацію на отримання продуктових наборів від волонтерського штабу “ЛАД” Черкаси, для ВПО Херсонщини та осіб, які прибувають на Черкащину внаслідок евакуації з Херсонщини. Для отримання допомоги необхідна попередня реєстрація.

09:43 09.06.2023