З днем знань!

Дорогі діти, вчителі, батьки Бехтерської територіальної громади!
Щиро вітаємо всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. Який став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові та патріотичного ставлення до України, її державних символів, свободи, суверенітету та територіальної цілісності і незалежності.

Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу на шляху до ПЕРЕМОГИ та відновлення нашої держави. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для її розбудови та розквіту на теренах Європи та світу в цілому. Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів. Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, особливо в тяжких умовах воєнного стану. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя. Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

З повагою!

Начальник Бехтерської сільської військової адміністрації Олексій БАТКАЛОВ

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією. Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

20:00:47 26.02.2024

(20 лютого – початок квітня 2014)

Збройною агресією проти України росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом» для означення псевдоідеології, замішаної на поєднанні ідей фашизму й більшовизму, нацизму та євразійства, реваншизму і ксенофобії, що прикриваються «православ’ям» та «величчю російської культури».

21:24:48 25.02.2024

Опитування!

Міністерство економіки України у партнерстві із Міжнародною організацією з міграції проводить онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств.

17:39:14 23.02.2024

День Героїв Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

16:06:44 20.02.2024

з Днем місцевого самоврядування!

Висловлюю подяку всім представникам, працівникам місцевого самоврядування і бажаю подальших звершень на благо нашої громади, суспільства та України! Бажаю всім громадам подальшого процвітання, реалізації всіх починань, добробуту та злагоди!

13:04:36 07.12.2023

З днем Збройних Сил України!

Шановні воїни, захисники та захисниці України! Від щирого серця вітаємо вас з Днем Збройних Сил України! Бажаємо усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

20:18:31 06.12.2023