Дата: від до Скинути

Компенсація роботодавцям єдиного соціального внеску – вагомий стимул для створення нових робочих місць

Служба зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями: консультує, надає допомогу у підборі працівників та компенсує роботодавцю за створені нові робочі місця для працевлаштування безробітних єдиний соціальний внесок. З метою зниження плинності кадрів робота фахівців центру зайнятості спрямована на те, щоб безробітні закріплювалися на створених для них робочих місцях.

13:39 29.01.2019

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ: «2018 РІК БУВ ДЛЯ ХЕРСОНЩИНИ УСПІШНИМ І РЕЗУЛЬТАТИВНИМ»

Дорогі земляки! Рік, що минає, для Херсонщини й України в цілому був повен викликів як внутрішнього, так і зовнішнього характеру. Проте це не зламало наш український дух, а навпаки ми стали ще згуртованішими. Саме ця єдність людей дозволиланам подолати труднощі. І разом з цим, ми крок за кроком нарощували економічний потенціал області та залучали інвестиції у регіон.

08:41 09.01.2019