Дата: від до Скинути

В місті Херсон відбулась Відкрита першість ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради "Юний спартаківець з вільної боротьби серед дівчат 2005-2007 року народження" Маркович Катя I місце вага 36 кг. Іванченко Оксана II місце вага 39 кг. Гавенко Андрій II місце вага 57 кг. Диня Віталій V місце вага 34 кг. В змаганнях брали участь команди з м.Херсон, м.Н.Каховка, м.Берислав,м.Скадовськ, смт Чаплинка, смт Чорнобаївка та інші райони області.

09:18 14.05.2019

Громадські слухання щодо підвищення тарифів на водопостачання

Сьогодні о 11.00 год.в сільському будинку культури відбулися Громадські слухання щодо підвищення тарифу на водопостачання. Учасниками громадських слухань було всього 50 осіб. Слухали виконавчого директора ВК "Бехтерського сількомугнгоспу" Громову Юлію Володимирівну, яка повідомила про необхідність зміни плати за водопостачання, у звязку з підвищенням цін на енергоносії,паливо,на ремонтні матеріали та транспортні послуги.Вона також зауважила що протяго останні 5 років ціна на водопостачання не зростала і тільки значне підвищення цін на матеріально - технічне обслуговування мереж водокористування та санітарне обслуговування змушують підняти плату. Вирішили: Схвалити підняття тарифу на водопостачання з 01.05.2019р. для населення - 11грн.40коп. для бюджетних організацій -11грн.80коп. для інших(для небюджетних) -12грн.20коп.  та з 01.09.2019р.  для населення -12грн.80коп. для бюджетних організацій -13грн.20коп. для інших (не бюджетних організацій)-14грн.00коп.

15:43 16.04.2019