Вітаємо переможців!

05.04.- 06.04.2019 року у м.Херсон відбулися X спортивні ігри з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002 -2004 року народження. Нашими переможцями стали: Ясинський Максим - II місце 48 кг. Колочев Кирил - I місце 92 кг. Кравченко Сергій -V місце 60 кг. Муратов Артем -V місце 65 кг. Загальне командне місце в Голопристанському районі - III. Вітаємо наших переможців і бажаємо здоров'я натхнення до тренувань та нових перемог.

09:36 11.04.2019

Чому не варто зволікати з оформленням ID-паспорта?

Чому не варто зволікати з оформленням ID-паспорта? 5 головних причин Оформлення ID-паспорта, в районах де встановлене обладнання, обов’язкове з 14 років. На процедуру подання документів для оформлення паспорта дається всього 1 місяць. Якщо не вклалися в цей термін, то має складатися протокол про адміністративне правопорушення та стягується штраф, проблема ще й в тому, що цим питанням займається інша установа - Департамент адміністративних послуг. Але у зв’язку з неможливістю усіх бажаючих обслужити вчасно в підрозділах ДМС, поки що на це закривають очі, але лише до 16 років та 2 місяців. ЗНО. У переліку документів, що необхідні для здійснення реєстрації на ЗНО, першим пунктом є паспорт - http://osvita.ua/test/advice/5484/. І лише окремі категорії у разі відсутності паспорта можуть подати інший документ. Оформити паспорт передавши просто фото та документи– БІЛЬШЕ НЕМОЖЛИВО, як могло це робитися раніше. Паспорт став цифровим - фотографування робиться лише на місці й добавилася процедура зняття відбитків пальців, що записуються до ID-паспорта. В переліку документів, що потрібні для оформлення ID паспорта є довідка про реєстрацію місця проживання/перебування. З 4 квітня 2016 року набрала чинності постанова КМУ від 02.03.2016 № 207, якою функцію з реєстрації місця проживання передано до виконавчих органів територіальних громад і цю функцію реалізовують по різному. Тому в одних містах цю довідку взагалі не вимагають – існує електронна база, як то в м. Рівне, а в інших для отримання довідки в ЦНАП потрібна форма №16 з ЖЕК або будинкова книга, інакше довідку отримаєте не через день, а через 1 місяць. Якщо у Вас планується закордонна подорож з дитиною, а в неї не має закордонного паспорта, але їй вже виповнилось 14 років, то почати оформлювати закордонний паспорт можливо буде лише після отримання дитиною ID-паспорта. Мінімальний термін щоб зробити ці два паспорта складатиме: 20 р.д.+ 7 р.д.+2дні на подачу документів = 29 р.д., що в календарних днях складе 41 день - і це якщо в цей проміжок не буде державних свят. Не кожна приваблива «гаряча» пропозиція відпочинку зможе чекати стільки часу. А якщо подорож вимагає ще й візи, а запис для отримання візи номер закордонного паспорта, то важко уявити на який час це все розтягнеться.

11:34 03.04.2019

16 березня 2019 року у с. Долматівка Голопристанського району у спеціалізованому залі вільної боротьби була проведена Відкрита першість комунального закладу «ДЮСШ з вільної боротьби» Херсонської обласної ради серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження.

08:59 25.03.2019

День Пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Пам'яті Героїв Небесної Сотні.На спільному заході сільської бібліотеки та СБК байдужих глядачів не було. Переглянувши виставку документальних фотографій з Майдану та періодичної преси того часу, відвідувачі заходу ознайомилися зі сторінками усного журналу "Їх дух незламний".Літературно - музична композиція, музичний супровід створювали відповідну атмосферу, закликали задуматися над сенсом сьогодення та неприпустимості повторення помилок минулого. Герої Небесної Сотні - це люди незламного духу.Пам' ятаймо, що тільки сильні духом люди здатні проявляти героїзм. Будьмо патріотами своєї країни !!

14:38 25.02.2019

Стрітення Господнє

Християни східного обряду відзначають 15 лютого одне із 12 найголовніших церковних свят року — Стрітення Господнє.

09:28 15.02.2019